Kontakt 

MĚNÍME VODU PRO ZDRAVÍ A SPORT.

Specializujeme se na poradenství v oblasti pitného režimu pro oblast sportu a zdraví

Důležitou roli hraje nastavení návyků a pitného režimu ve spojení s vhodnou stravou, doplňky a pohybem.

I zde platí důležité pravidlo, že nezáleží co máte ale jak s tím naložíte. Ne každá snaha totiž musí vést k pozitivním výsledkům. Proto je důležité využít osvědčených postupů a technologií k tomu abyste dosáhli svých vysněných cílů. 


Spolupráce s Akademií SK dynamo České Budějovice

Je nám velkou ctí a privilegiem, že si nás jako svého partnera zvolila právě Akademie SK Dynamo České Budějovice. Z této plodné spolupráce začala vznikat videa, některá zábavná, která naleznete na Facebookové stránce projektu Dáme Vodu a některá trochu vážnějšího ražení. O jedno z nich se s vámi podělíme zde.

Je nám ctí a působí nám radost úspěchy sportovců, kteří s námi spolupracují a zdraví lidí kolem nás.

Na základě mnohaletých měření a zkušeností využíváme to nejlepší co je na trhu.


Certifikace

Úpravny, se kterými pracujeme mají certifikace ISO 9001 pro řízení kvality, ISO 14001 pro řízení ochrany životního prostředí a ISO 13485 certifikace pro vývoj a výrobu zdravotnických zařízení. 

pRODUKTY

Leveluk K8

Kangen® 8 je nejvýkonnějším antioxidačním zařízením Enagic® - obsahuje 8 titanových desek potažených platinou pro lepší ionizaci vody a zvýšený potenciál produkce antioxidantů. 

4200€ (cena bez DPH)

Anespa DX

Exkluzivní domácí lázeňský systém ANESPA promění vaši obyčejnou koupelnu v přírodní lázně s horkými prameny.  Užijte si velmi příjemnou sprchu nebo koupel v horké pramenité vodě ANESPA!

2600 € (cena bez DPH)

Rádi změníme vodu i vám

Domluvte si bezplatnou konzultaci a zjistěte co vám může tato změna přinést.