Kontakt 

Pavel Homolka

Rád jsem životem proplouval naplno a žil tady a teď. Co piji a jím jsem řešil převážně chutí a následným efektem nálady a zábavy. Podnikání, stres, divoký životní styl vedl ale k situaci, kdy jsem začal navštěvovat lékaře častěji, než mi bylo příjemné a bylo to doplňováno o medikamenty ke každodennímu užívání.
Kéž bych pochopil dříve, že prevence ušetří nejen čas, ale i finance. Život se mi otočil o 180° a já začal hledat proč někomu ke zdraví pomůže toto a jinému ono. Hledal jsem nějaké společné vodítko.

Nalezl jsem ho ve vodě. Jsme převážně z vody. Od narození často vysycháme a tělo tak snižuje samouzdravovací a regenerační schopnosti.

Detox a restart těla pomocí vody byl pro mne milníkem, který určil mé další směřování. Je to v podstatě tak jednoduché, až tomu je někdy těžké uvěřit.

Našemu světu se říká mnohdy 3 rozměrný a zákonitě vše, co v takovém světě žije, hledá klíč trojjedinosti (pohádky, náboženství a jiné nápovědy).

Voda má 3 známá skupenství a nyní bylo dokonce objeveno 4. – to, které odpovídá vodě v buňkách jak živočichů, tak rostlin. Zajímá vás trojjedinost vody s přesahem do dalšího rozměru?

Tělo-duch-duše : PH-struktura-energie

Každý jsme originálem a každý hledá sám sebe. Mohu vás provést po stezkách, které fungují mně, mohu vás propojit s lidmi, se kterými sdílím vodu a život. Pokud budete chtít, jsem vám otevřený.

Určitě máte otázky. Rád Vám je zodpovím.

Pavel Homolka
Tel.: +(420) 603 574 172
E-mail: 
homolka.pavel@gmail.com