Kontakt 

Stanislav Dejl

Od mala mi rodiče říkají „Stando“, takže mě těší, já jsem Standa Dejl a narodil jsem se 28.6.1986. Začal jsem poměrně brzy podnikat, a to ve 21 letech v oboru finančnictví. Peníze mě fascinovaly a fascinují dodnes. S postupem let mi ale život ukázal, že moje životní cesta nemá skončit jen u finanční služby lidem.

Začali totiž ke mně přicházet lidé, kteří víc než finančně, potřebovali pomoci psychicky či zdravotně. S manželkou jsme se díky tomu stále víc zaobírali vlastním seberozvojem, abychom pochopili, proč se nám, ale i ostatním v životě dějí různé překážky. To nás přivedlo k Homolkovým, kteří už na té cestě byli dál než my. U nich jsem si všiml, že něco tak „obyčejného“ jako je voda, může mít spousty podob, a dokonce dokáže i léčit. Což jsem chtěl vyzkoušet sám na sobě a děly se pro mě neuvěřitelné věci!!!

Voda mě začala proměňovat nejen po fyzické stránce, ale hlavně se mi zesílila moje vlastní intuice. Najednou jsem začal svět vidět jinak. Po 17-ti letech ve finančním oboru jsem pochopil, že v životě i v podnikání mám (s)plynout s vodou.

Určitě máte otázky. Rád Vám je zodpovím.

Stanislav Dejl
Tel.: +(420) 728 501 444
E-mail: menimevodu@gmail.com