Kontakt 

Václav Hlaváč

Svůj pracovní život jsem začal jako investiční poradce, velmi brzy jsem zjistil, že práce s akciemi a zlatem mě nenaplňuje. Uvědomil jsem si totiž, že lidem prospívá má činnost mnohem méně než obchodní společnosti, pro kterou jsem v té době pracoval. Prospívali jsme totiž dobře nezávisle na tom, jestli prospívá klient.

Uvědomil jsem si, že je pro mě mnohem zábavnější, a více mě naplňuje, když danou prací prospěji nejen sobě ale všem. Už během této doby jsme s tátou slyšeli o tom, jak nám může být prospěšná voda, pokud je ovšem kvalitní a má určité vlastnosti, které dnes, čím dál tím víc, ztrácí. Tehdy nám tato myšlenka přišla jako nesmyslná a řekli jsme si „jak by nám asi tak pomohla obyčejná voda“.

Uvažoval jsem, co bych tak mohl dělat a do cesty mi přišla možnost dovážet byliny z Peru. Během této činnosti jsme s mým tátou přemýšleli o tom, jak zvýšit účinnost byliny, která po usušení přijde o spoustu svých pozitivních vlastností a běžnou macerací v horké vodě přichází o další. Většina alternativ se nám nelíbila. Náhodou jsme si v té době vzpomněli na dávno zapomenutou myšlenku o vodě, ve které by možná šlo louhovat byliny za studena, tak aby neztráceli svou efektivitu.

Tak jsme se, docela oklikou, dostali k vodě, která nám oběma změnila životní cestu. Tato životní cesta započala v roce 2017 a přivedla mě až k tomuto úžasnému projektu.

Určitě máte otázky. Rád Vám je zodpovím.

Václav Hlaváč
Tel.: +(420) 725 420 011