Kontakt 

O nás

Velmi podobný náhled na svět a životní filosofie. To je to, co svedlo životní cesty naší pětice dohromady a následně dalo vzniknout projektům (Měříme Vodu a Měníme Vodu), které nám dávají smysl a vidíme v nich přesah i pro další lidi.

Jsme si vědomi toho, že každý náš čin, každá naše myšlenka je spouštěčem pro sled následných událostí, které se nám dějí. Jsme tvůrci toho, jaký život žijeme. Díky tomu přebíráme svoji zodpovědnost do svých rukou. Dává nám to svobodu a lehkost bytí. Chceme (a již to i děláme) toto uvědomění šířit mezi lidi.

A jak s tím souvisí voda a její měření? Voda je něco, co nám v tomto záměru vesmírně pomáhá. Vodou jsme tvořeni, je vodivá, je nositelkou informací, které do ní vkládáme. Proto pitná voda v čisté a prapůvodní kvalitě má ty nejlepší předpoklady být s námi v dokonalém souladu a přinést nám do života to, po čem toužíme.

NÁŠ TÝM - SEZNAMTE SE

Čerpáme z našich dlouholetých zkušeností a dobře víme, že každý příběh je jiný a každý si zaslouží individuální přístup.

BLANKA DEJLOVÁ

Blanka Dejlová

Prý jsem se narodila za dubnové bouřky, to by odpovídalo i mé bouřlivé povaze :-)

Více informací

STANISLAV DEJL

Stanislav dejl

Voda mě začala proměňovat nejen po fyzické stránce, ale hlavně se mi zesílila moje intuice.

Více informací

PAVEL HOMOLKA

Pavel Homolka

Detox a restart těla pomocí vody byl pro mne milníkem, který určil mé další směřování.

Více informací

LUCIE HOMOLKOVÁ

Lucie Homolková

Mou první tělesnou reakcí bylo to, že jsem měla zničehonic spoustu energie.

Více informací

VÁCLAV HLAVÁČ

Václav Hlaváč

Docela oklikou jsem se dostal k vodě, která mi změnila životní cestu.

Více informací

Rádi změříme vodu i vám

Nemusíte nikam nic posílat, ani si žádat o speciální nádoby na vzorky. Přijedeme k vám, provedeme orientační měření a poradíme dle dané situace.